אני רוצה לארח סדנה בבית הספר שלי. איך נרשמים?


אם הנך חלק מהצוות החינוכי - כרגע לא ניתן להירשם לאירוח סדנאות בתש"פ. נעדכן בהמשך. אם את תלמידה, בקשי מהצוות החינוכי בבית ספרך לפנות אלינו דרך הקישור.
אהבתי את הסדנה, האם יש לה המשך?


אנחנו מזמינות אותך להצטרף לקהילת SHIFT, קהילת נערות המתעניינות בטכנולוגיה, מחשבים וסייבר וליהנות מקהילה וירטואלית פעילה לצד אירועים טכנולוגיים מגניבים (ההצטרפות לקהילה לא דורשת כל רקע מוקדם ואין כל עלות!).
אתן עורכות עוד פעילויות?


כן, מדי פעם אנו עורכות האקתונים הפונים לתלמידות במגוון גילאים רחב יותר. הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי להישאר מעודכנות במגוון הפעילויות.
אני יכולה להתנדב בפרויקט?


אם את אשה מעל גיל 18 שלומדת, או עוסקת במדעי המחשב, או בתחומים קרובים ויש לך נסיון בכתיבת קוד - את מוזמנת להצטרף לפרויקט. לא נדרש נסיון קודם בבניית אפליקציות - אנו נלמד אותך הכל. שימי לב שהפעילות נערכת במהלך שעות הלימודים בבתי הספר (אנו כמובן משתדלות שרוב הפעילויות ייערכו בתחילת יום הלימודים או בימי שישי). הצטרפי אלינו
איזו הכשרה אני צריכה לעבור כדי להתנדב?


עליך לעבור הכשרה חד פעמית שנערכת מדי מספר חודשים (מומלץ להתעדכן בעמוד הפייסבוק שלנו). משך ההכשרה כ-3 שעות, ובמהלכה המתנדבות עוברות את הפעילות בסדנה בדיוק כפי שהתלמידות יחוו אותה. תקבלי גם מידע שימושי וחומרים נוספים שקשורים להתנדבות. כל החומרים מובנים ומסודרים כדי לאפשר לך להיות בקיאה בחומרים.
מה קורה אחרי ההכשרה?


אנו מתאמות מול בתי הספר סדנאות לפי המועדים המתאימים להם, ומפרסמות את כל הסדנאות שנקבעו במערכת ניהול הפרויקט שלנו. את מוזמנת להיכנס למערכת, להתעדכן בסדנאות שנקבעו ולהירשם לסדנה בה נוח לך לך להדריך. בכל פעילות לוקחות חלק לפחות שתי מתנדבות ולפני כל סדנה תתקיים שיחה אונליין עם המתנדבות שיעבירו אותה, כדי לוודא שאתן מעודכנות ומוכנות. איך אפשר ליצור איתכן קשר? דרך האתר, דרך הפייסבוק, במייל

42897863-2.png